Menu

Title

Subtitle

Produkty benedyktyńskie

Produkty Benedyktyńskie to kolekcja wysokiej klasie materiałów spożywczych, piw, nalewek, kosmetyków i wyciągów leczniczych, specjalnie wskazana przez Mnichów z Opactwa w Tyńcu. W handlu e-zielarnia znajdziemy delikatesową żywność produkowaną według recept klasztornych, naturalne wędliny, ręcznie robione masło, tradycyjne chleby, nalewki, zioła.

Produkty Benedyktyńskie to kolekcja doskonałej klasy artykułów spożywczych, piw, nalewek oraz rosnąca oferta kosmetyków i wyciągów leczniczych, specjalnie wskazana przez Mnichów z Opactwa w Tyńcu. Doskonałemu PR-owi benedyktynów zaszkodziły niedawno ogłoszenia o nakładaniu etykiet na skutki w niczym nie różniące się od powszechnie znanych nam z sklepów.

Właśnie w oparciu o wielowiekowe kultury i poczucie także we zgody ze sprawdzonymi dostawcami powstają produkty, którymi zamierzamy dzielić się z wszelkim, kto lubi doskonałą cechę i tradycyjny smak. W Polsce istnieje sieć sklepów benedyktyńskich, w jakich sprzedawane są produkty wytwarzane według tradycyjnych, klasztornych receptur. Lista sklepów znikających sklepów Benedyktyńskich rośnie lawinowo - na pierwszy etap oka tego nie widać, gdyż w pomieszczenie jednych bankrutów zastępują kolejni naiwni.

Krakowscy benedyktyni z Tyńca jako specjały klasztorne lub mnisie oferują produkty, które z klasztorem niewiele mają wspólnego - wynika z danych przekazanych "Gazecie Krakowskiej" przez producentów tych produktów.

Jedząc benedyktyński miód, czy klasztorne słodycze część z nas z pewnością wyobrażała sobie, jak mnisi z modlitwą na ustach pieczołowicie wykonywali je zgodnie z najodpowiedniejszymi przepisami. Starannie dobieramy dostawców oferowanych przez nas towarów oraz wstawiamy im wysokie wymagania.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.