Menu

Title

Subtitle

Balsam

Balsam kapucyński to naturalny preparat, robiony z ziół i żywic, wzmacniający organizm i regulujący pracę układu pokarmowego. To klasyczna nalewka ziołowa, produkowana w klasztorze kapucynów w Krakowie i praktyczna przez grup na układ dolegliwości. W długoletniej historii stosowania balsam niezliczone razy okazywał swe dobre działanie.

Balsam kapucyński jest wcale skomponowaną mieszanką ziołową, która ułatwia funkcjonowanie organizmu pokarmowego i rozwija odporność. Może on też obowiązywać w interakcje z własnymi preparatami i środkami, a panie je stosujące powinny skonsultować się z specjalistą.

Recepturę balsamu kapucyńskiego krakowscy bracia uzyskaliśmy z Czech na wstępie XX w., podobno jako dziękczynienie za opiekę nad zakonnikiem z praskiego klasztoru, zranionym podczas I wojny światowej. W poprzednich latach na podstawie Balsamu rozpoczęto wytwarzać nowe materiały kosmetyczne: mydło, żele i kremy.

Krakowscy Kapucyni trudniąc się od około wieku wytwarzaniem Balsamu Kapucyńskiego kwalifikują się w ten zabieg swoim dużym doświadczeniem. balsam kapucyński unikalna kompozycja mieszanki ziół, żywic balsamicznych, propolisu, miodu oraz oryginalnych suplementów smakowych i zapachowych oraz może wpływać na energię prowadzenia pojazdów technicznych i nasilać krwawienia miesięczne. Bóle głowy uleczyć można idąc tym balsamem czoło, i same często wąchanie i zajmowanie balsamu odświeża umysł, wzmacnia pamięć, nie dopuszcza do zawrotów głowy.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.