Menu

Title

Subtitle

Balsam Jerozolimski Forte

Balsam Jerozolimski na życie suplement diety stworzony w sztuce normalne funkcjonowanie gardła, w oparciu 400 lat doświadczenia Zakonu Bonifratrów. To niekonwencjonalna i oryginalna receptura przygotowana przez Zakon Bonifratrów w oparciu 400 lat doświadczenia, łącząca się z jedenastu dobrze dobranych ziół z balsamowcem mirry wzbogaconych lewoskrętną witaminą C. To fantastyczna i niepowtarzalna receptura Braci Bonifratrów dopasowująca się z jedenastu dobranych ziół z balsamowcem mirry, wzbogacona witaminą C. Balsam Jerozolimski Forte można wierzyć w normalnej skórze lub rozpuścić w niewystarczającej ilości wody.

Balsam jerozolimski produkowały także kłodzka apteka Franciszkanów i apteka "Pod Orłem" w pobliskim Bardzie Śląskim, danym miejscu pielgrzymkowym. BALSAM JEROZOLIMSKI (100 ml) to preparat ziołowy w postaci kropli do użytkowania na wszystkie infekcje górnych dróg oddechowych. Zasłynął z prac ziołowego likieru "Balsam jerozolimski", który miał swego rodzaju czymś na innego sposobie dolegliwości.


Największe kłopoty właściciel apteki "Pod Murzynem" miał przecież ze naszym kłodzkim konkurentem z apteki "Pod Jeleniem", który twierdził, że wtedy on umie pierwotne receptury również więc jego balsam jerozolimski jest najefektywniejszy w apetycie także w postępowaniu. Balsamu Jerozolimskiego Forte nie należy łączyć w sukcesu nadwrażliwości na jakikolwiek z jego składników. Balsam Jerozolimski Forte jest preparatem, który został przygotowany według zakonnej receptury opartej na 400 lat ach doświadczenia Zakonu Bonifratrów.

zioła ojca grzegorza sroki : Sacharoza, woda, miód, Extractum Compositum Balsam Jerozolimski - ekstrakt zestawiony z: kwiatu bzu czarnego (Sambuci flos), kwiatu lipy (Tiliae flos), kwiatu dziewanny (Verbasci flos), kwiatu rumianku (Matricariae flos), plechy porostu islandzkiego (Lichen islandicus), ziela tymianku (Thymi herba) oraz ziela melisy (Melissae herba), wyciąg z wyników bzu czarnego (Sambuci fructus), ekstrakt z korzenia prawoślazu (Altheae radix), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: benzoesan sodu.

Podawałam synowi balsam jerozolimski z pozostałymi lekami w trakcie infekcji to trudno jednoznacznie ocenić mi jego granie, daje mi się, że leczył na kaszel. Aptekarz nie mógł na wyłączność używać określenia „Jerozolimski”, zapewnił sobie natomiast nazwy „Balsam Pustelnika” i „Balsam Treutlera”. Trzy lata temu na wierzchu kamienicy w Skarszewach odnaleziono buteleczkę Balsamu Jerozolimskiego liczącą 150 lat - prawdopodobnie najstarszą wziętą na świecie.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.